IllegalStringQuartet
jihomoravsky-kraj
Kontaktujte dodavatele

Preferovaný kontakt

Co nabízím

Plánujete firemní večírek nebo narozeninovou oslavu? Chtěli byste, aby se hosté měli na co těšit a ještě dlouho vzpomínali? Hledáte živou hudbu ke svatebnímu obřadu, k tanci, poslechu nebo jako podkres k hostině? Potřebujete tu správnou kulisu během vernisáže nebo ve foyer? Máme za sebou stovky akcí od svatebních obřadů, přes firemní sjezdy až po plesy. Zahrajeme prakticky kdekoli a kdykoli. Ušijeme Vám klidně koncert na míru ve Vašem obýváku, vše je o domluvě.

V případě zájmu jsme ochotni pro Vás repertoár i do značné míry rozšířit. Stačí jen když nám dáte dostatečně dopředu vědět, které melodie byste v našem podání rádi slyšeli. Tak neváhejte a napište nám. Jsme sice z Brna, ale jezdíme prakticky po celé republice nebo i do zahraničí.

O dodavateli

Illegal String Quartet

Jsme klasické smyčcové kvarteto a "na prknech co znamenají svět" působíme již od roku 2010. Zpříjemňujeme akce všeho druhu – od vernisáží a recepcí až po svatební obřady. Nejsme žádní zelenáči, máme za sebou stovky akcí a naše členy jste mohli vidět a slyšet ve spolupráci s legendami jako Ian Gillan (DEEP PURPLE), Alice Cooper, Steve Lukather, Bonnie Tyler či Joey Tempest. Náš žánrově až neskutečný repertoár rádi doplníme o Vaše oblíbené skladby a můžete si být naprosto jisti tím, že suverénním přednesem zahrajem přesně na ty struny Vašich hostí, které bude potřeba rozeznít. Hudbu děláme srdcem.