Jan Doležal - fotograf
olomoucky-kraj
Kontaktujte dodavatele

Preferovaný kontakt

Co nabízím

Lidé a jejich příběhy jsou pro mě nekonečnou inspirací. Věřím, že nejlepší okamžiky v životě přichází nečekaně a jsou nabité emocemi. S fotografiemi je to stejné. Vzácně se tyto momenty ale vyhledat dají. Vážím si toho, že mi to má práce svatebního fotografa umožňuje. Mým cílem je na ně být vždy připraven.

Jsem svatební fotograf působící především v Olomouci a okolí. Rád se za Vámi ale vydám i do jiných koutů Česka!

O dodavateli

dolezaljan

Před pár lety jsem si napsal na šatní skříň v pokoji velkým nápisem "MAKE IT" a od toho okamžiku si jdu za svým snem.

S focením jsem začal pronásledováním srnek a další divé zvěře, což mi kromě trpělivosti a umu být všude a nikde zároveň přineslo také zjištění, že mi na fotkách něco chybí. Byli to lidé. Lidé a jejich příběhy jsou pro mě nejen nekonečnou inspirací, ale i námětem, který mě nikdy neomrzí.

Mé cesty mě už dvakrát zavedly do Asie, kde jsem strávil několik týdnů učením dětí, dokumentováním tamějšího života, nasáváním nových zvyků a kultur a snažením odnaučit se spoléhat na blahobyt západního světa. Byla to skvělá duševní očista.

Ať už jsem dělal cokoliv, cítil jsem, že největší radost jim dělala má prostá přítomnost a pozornost, kterou jsem jim věnoval. Na to se od té doby snažím myslet kudy chodím, je to totiž jedna z věcí, kterou máme všichni napříč kulturami společnou. :)